PATALPINTI
;DDDDDDDDDDDD super! aš irgi turiu tokį talentą:D
Merginos 5901
mhm, teko ir man taip:) nedalyvauju, kaip sakant, akcijoj 'nenusirašinėk' :D
Jautrus vaizdas. Žiauriai patiko:)
Meilė 5908
puuuuuikiai.
:D patinka man tos imtynės :D
;DDDDDDDDDDDDD atsiprašau, bet nu juokinga;DDDDD
Vilnius 5908
Svajau, prieš demotyvuodamas išmok rašyt LIETUVIŠKAI.
Traukinys 5908
jei jau nepasisekė, kad esi Tupas, tai būk Emo, būsi bent gražus.
nuostabi ta mūsų Lietuva iš tiesų.. seimas dar nėra Lietuva, taip kad siūlyčiau kraustytis kur akys mato tiems, kurie nesupranta šių skirtumų.
Grįžti į viršų