PATALPINTI
tik ne per kontrus :DD
:DD
BMW 5680
:D
Šokoladas 5680
net ne :D
nu, jo.,., db specialiai puse pamoku nesinesioju :DD o vadoveliai visiskai nauji :DD
Bandelė 5680
Nors ir nemegstu bandeliu su dzemu, bet ir man tep buna :P
Grįžti į viršų