ne, nu pzdc :DD
- :
- : 0
- : 59
- : 14
- : 143
- : 1514
Man tai normaliai, tik nėra ką veikti.
5645
Su trečiu etapu
5645
ziauriai ritas pasaulis :D
Kai matai tokį vaizdą
5645
:DDD
Draugelio naują mašiną laistėm
5645
pats visas apvemtas :D
Pinigai
5645
zymes geros :DD
"Ei, pažaiskime sniegu lauke?"
5645
taip ir buna :D
Tai kodėl jį ten palikai?
5645
tai gal kaciuks namus turi :D
Vieno žmogaus kvailystė
5645
geros zmoniu reakcijos :D
Niekada dėl nieko nesigailėk,
5646
nu joo.
Vyrai..
5646
eww :D
Atgal1920212223242526272829Pirmyn