Ech, tie žmonės.. :D
Nieko, Nibiru žmones sunaikins :DD
- :
- : 0
- : 59
- : 14
- : 143
- : 1514
Jie kovojo, kad išliktu,
5800
Rugpjūčio 31 -
5800
Tai kad vistiek tas depresijos malsinimo metodas nekoks, kita diena ne tik kad i mokykla, bet ir galva skauda :DD
Vaikai
5800
Ha ha :DD
Vis dar nori šuniuko?
5800
Begėdziai seimininkai, sudraske sufa ir poto suniuka itaise i kamputi :DD
Japonai
5800
O kokia putlute mergaite :DD
Jei praloši ginčą
5800
ANT TRIJU (nezinot nesakykit).. Bet mintis gera, pasinaudoju daznai :D tik ne pralaimejus ginco, o ginco ikarstyje :D
Dabar žinosi
5800
Jis toks lankstus :D
Degtinė bespalvė, bet nosį dažo raudonai,
5800
Gerulė..
Rugpjūčio 31 -
5800
Bet tai kai prikolas, visi ta rugsejo pirma geria, nors moksleiviam ce nė velnio ne svente :DD
Japonijoje
5800
visos tokios drovios, susigedijusios.. museut da nekaltos :DDDD
Atgal142143144145146147148149150151152Pirmyn