PATALPINTI
ir ziauriausia kai istikruju neturi joko draugo kuris tave palydetu i ta paskutine kelione ;?
huh?
Gangsta 5758
Kai baxuriukai ;DD
ATLANTIDA, 5758
Nu nachuj ;DDDD
Nu jo.,., tas geras, tėvai menesius laukdavo laisku., o mum blogiausiu atveju reik laukt kol draugas prisijunks ;DD
Protinga mintis ;DD
O - 5758
nu ir? O ivedus "F" facebook.com
Galima paprasciau ir grziau isreikst, net ft galejo geresne but ;(
Grįžti į viršų