- Mūsų laikais muzika buvo melodingesnė... - - Amm.. Močiute, tai dulkių siurblys įjungtas...

2011.04.16 22:02 piinky
  • 2
0
- Mūsų laikais muzika buvo melodingesnė...







Grįžti į viršų