Mes sakom "Tu geras draugas" ir nutylim... - "…bet nieko daugiau nesitikėk".

2010.09.24 20:30 iewootya
  • 5
0
Mes sakom "Tu geras draugas"  ir nutylim...







Grįžti į viršų