Katais..mes norime,kad ašaros kanors pakeistų, - nors žinome,kad to niekada nebus...Bet vistiek verkiame...

2011.01.04 20:04 ernestutt
  • 6
0
Katais..mes norime,kad ašaros kanors pakeistų,







Grįžti į viršų