Tas sušiktas jausmas. - Kai žinai,kad padarei viską,ką galėjai, bet to buvo ne gana.

2013.02.17 17:47 Pheonix
  • 1
0
kai, zinai,kad, padarei, viska,ka, galejai,bet, to, buvo, ne, gana







Grįžti į viršų