Kai būsiu nulis, tai ne vienas jau esu. Kažko nepagavau??
- :
- : 0
- : 0
- : 0
- : 179
- : 659
Tau liūdna? Neturi draugų? Esi vienišas?
5513
Skirtumas tarp to ko mes galim
5513
Tikrai nežinojau.
Ką vaikas, kuriuo buvai pagalvotų apie suaugusį
5513
Čia ieškot kitų demo, surandat, pakeičiat paveiksliuką ir tipo gera demo gaunas? Jei ne, tai kam tokias dėt?
Tuo tarpu
5513
Šeima po kelis vaikus turi, ko čia stebėtis. O mokyklų tokių nėra iš vis kai kuriose šalyse.
Bet ką atiduočiau,
5513
Būtent. Senukas gal suspės nors dalį išleisti iki savo mirties, kitaip neįsivaizduoju kam jis pranašavo tą pasaulio pabaigą jei ne dėl pinigų.
Kaip išeini is namu,
5513
Ir ką tuo nori pAsakyt?
Gruodžio 21 18:00 Pasaulio pabaiga
5513
Kas neskiria, viskas čia teisingai... Tik jau užkiso tokios demo.
Tinklinis
5513
#5 Tu apie ką čia?
Tinklinis
5513
#3 Pavyzdžiui tu. Be to iš tiesų nėra tokio dalyko kaip geriausia sporto šaka.
P.S. Galėjai ir geresnių photo uždėt :P
Jou jou
5513
Vien iš pavadinimo galima nuspręsti kokia nesąmonė čia bus?
Atgal4950515253545556575859Pirmyn