#1 Kažkaip durnai čia tie paveiksliukai sudėti ir nežinau prie ko čia ta ryža boba, bet į vieną pusę einanti svastika - pagonių saulės ženklas, į kitą pusę - nacių simbolis.
Ar dabar ne gėda apsikvailint dėl nacių simbolikos
4516
Per Jonines ateina Jonas, per Kūčias - Kučinskas
4516
#1 Bet ji durna :DDD
Kai manęs paklausia
4516
#1 Nelaiku mane išmetė iš mokyklos :/
Vis dėl to būti lochu
4517
#1 Tai dabar negalima prikolint, jei daug pasiekęs? Galima sakyt kad seimo nariai už mus daugiau pasiekę, ale gi šaipomės kaip dideli iš jų.
Tikras draugas tas,
4520
Liek dis if u cry everytim
Suvalkietį
4521
Gal suvalkietę? Ar vyrai ten suvalkijoj irgi lakuoja nagus ir nešioja tokius batelius?
Bėda Mėnesio Widury
4522
#8 O, ačiū, dabar dar nejuokingiau.
Zuokas rimtas konkurentas
4523
Vis tiek prezidentas turi labai mažai galios, tegu ir šita sėdi dėl manęs, svarbiau seime kas sėdi, juk parlamentinė valstybė esam.
Mes visi turim draugą
4523
Draugą „šaukiam“? Jis ką, šuo?
Zjbs! Dar mėnuo
4523
Aha, kada paskutinį kartą pavasaris atėjo kovą?
Atgal23456789101112Pirmyn