PATALPINTI
Progresas 5814
#10 Jė. Pagaliau šitą mano demo kažkas suprato. ^^
O viešpatie! ;o
Bet man paaiškinkit, kodėl niekas iš tų žmonių nesinaudoja liftu? O.o
Davai patvirtinkit, šitas kietas
Šita mano mėgstama frazė :D +1
Čia žiauriai :DD
Progresas 5815
srry dėl paveikslėlio
Baletas 5815
Nei demotyvuoja, nei čia juokinga.
Kai ieškojau paveiksliukų šitai frazei, buvo gal ir tinkamesnių. Bet šitas man užkibo, nes labai mielas:)
Grįžti į viršų