#16 Kažin ar jau taip visur profkinių laukia. Į jas tik iš bėdos didelės eit, nes kai paklausai kas daros, baisu.
Kam ta aukštoji
5502
Jeigu viduje tuščia
5502
Mados išvis nereikia, čia tik dar vienas pretekstas prikišti žmogui kaip jis lėvai apsirengęs. Kiekvienas turi savo skonį ir turi remtis juo, o ne kažkokiais petruškevičiais.
Sel'as
5502
Man tai asilas tas selas, nei jo muzika gera ir pats kažkoks nesveikas. Keista, kaip jau kelinta savaitė laikraščiai nerašo, kaip kažką prisidirbo, nes anksčiau tai vos ne kas dieną matydavai.
Tikrieji patriotai
5502
Patriotas pagal idėją išvis turėtų nepalikti Lietuvos :D
Jei Dievas būtų norėjęs gėjų
5502
Man juokinga kai žmonės be faktų teigia kažką ar bando primest protingus kaip antai 4 komentatorius.
Draugai
5502
Daugelis mano draugų rūko, tačiau aš ne. Nematau pointo tiesiog ir tiek.
Blondinė mato
5503
#2 Kids sleeps? :D nemanau.
Yra tokios vietovės
5504
Wow... geras geimas :D
Mokykla
5504
Jeigu mokiniai mokytųsi, tai ir jiem būtų lengva, bet nesupranta iš pirmo sykio, tai ir meta viską.
Gyvenimo ratas
5504
#5 Norėtų ir pragyventų, tiesiog daugelis pasiduoda emigracijos vajui, nes neturi savo galvos.
Atgal1234567891011Pirmyn