baisiai :DDD
Tik per ONE.LT -
5491
Plečiu akiratį
5493
#8, o pats nebusi toks? :D sedi demotyvacijoi, o ant kitu varai ;/ ech, ponuli :DD lol.
Ne tai, apie ką galvoji
5497
#78 speneli tu speneli...
Štai ką reiškia
5513
#20, o tu turbut didziausias idijotas :P
„Lay's“
5513
Beveik visuose komentaruose saipomasi is rusu
, bet kai demotyvacijoje kalbama apie juodaodzius, visi rasistais vadina kitus :)
Geriausias laiškas
5576
Siais laikais gauni laiskus is anstoliu arba saukima i teisma :D
Tolerancija
5586
Negalima kalbeti apie visus lietuvius, nors tenka pripazisti, kad dazniausiai sunkiai ar atrasi tolerancijos, o jei ir rasi nebent likucius, - mokyklose itin gausu, eini ir girdi kaip tyciojasi is "kitaip atrodanciu" vaiku. Jei zmogus tau nepatinka geriau patileti. Tie, kurie tyciojasi patys nera jau tokie idealus,;)
O man px,
5586
;DDDD Babule.. :D
Tai jie mane skriaudė...
5589
miela :D kazkada darydavau taip :DDD
Vagys
5589
like ;DD
Atgal123Pirmyn