PATALPINTI
jo jiems tai kam tas londons:D kai valgyt turi ka:DDDD tam su ratukais wapse nereikalings londons:DD
... 4839
okey
proto nerasta,viena gatve nufotkino,kur 1traktorius paravaziuoja ir jis ar jinai,:DDD
Patyčios 4853
jis svepliuoja,nieka nesuprasi
nebesvaik,paziurek farus:DDD
geda daro tokie lopai
idiot
Alus 4876
I Švyturio alu?
lochu armija...
Grįžti į viršų