PATALPINTI

- Tu ką darai,kvaili? - - Išmetu per langa tavo aukštakulnius,kad nepabėgtum.

2011.12.19 17:22 facebooketis
  • 2
0
- Tu ką darai,kvaili?







Grįžti į viršų